لنز ۲۰۲۰ Hyundai دارای یک موتور جدید Smartstream G1.6 تزریق دوگانه (DPI) و Smartstream Intelligent Variable Transmission (IVT) است. این تغییرات باعث افزایش سوخت مصرفی Ecc Accent به میزان ۳۳ مگا پاساژ، ۴۱ بزرگراه، ۳۶ کامیون می شود، به طور قابل توجهی از ۲۸ شهر، ۳۸ بزرگراه، ۳۲ مگا پاساژ و موتور ۱٫۶ لیتری تزریق مستقیم بنزین (GDI) و ۶ سرعته انتقال خودکار. قیمت ۲۰۲۰ Accent SE با قیمت ۱۵،۱۹۵ دلار شروع می شود و تمام مدل های ارتقا یافته در تابستان سال جاری در نمایشگاه های فروشندگان وارد خواهند شد.

تزریق پورت دوگانه

 • زمان تزریق: تزریق سوخت در هنگام تزریق موجب کاهش رطوبت دیواره برای بهبود مصرف سوخت و کاهش میزان انتشار می شود
 • مقدار تزریق سوخت با شرایط رانندگی کنترل می شود
 • فشرده سازی بالا در شروع موتور اولیه کاهش می یابد

 

ماژول مدیریت حرارتی

 • جایگزین ترموستات سنتی افزایش بهره وری خنک کننده از طریق کنترل دما در هر بندر:
 • رادیاتور
 • کولر مایع انتقال
 • بخاری
 • زمان باقی مانده متغیر شیرین درسطح فاز
 • کاهش پمپاژ و بهبود بهره وری سوخت را کاهش می دهد
 • هسته ژاکت آب باریک
 • بازده حرارتی / خنک کننده را بهبود می بخشد
 • سیم پیچ احتراق انرژی بالا
 • بهبود اقتصاد سوخت و ثبات احتراق
 • سیستم احتراق خارجی گاز خروجی (EGR)
 • بهبود اقتصاد سوخت و ثبات احتراق

عملکرد موتور

موتور ۴ سیلندر Smartstream G1.6 DPI با سازگار با محیط زیست با موتور به طور مداوم متغیر سوپاپ (CVVT) با یک استاندارد ۶ سرعته دستی یا انتقال IVT اختیاری جفت می شود. این پیشرانه ها حدود ۱۲۰ اسب بخار نیرو @ ۳۳۰۰ دور در دقیقه و ۱۱۳ پوند در ساعت تولید می کنند. @ ۴۵۰۰ دور در دقیقه.

انتقال متغیر هوشمند (IVT)

IVT جدید هیوندای بهره وری عالی را فراهم می کند و شبیه سازی تغییرات دنده از انتقال خودکار که مشتریان آن را دوست دارند. این انتقال، با توجه به شرایط رانندگی و ورودی های راننده، مدولاسیون فشار راننده انتقال را با تغییرات مداوم انجام می دهد. این سیستم با استفاده از یک سیستم قرقره ای نسبتا بزرگ، که در مقایسه با رقبای خود یک نسبت گسترده تر از عملیات را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا به منظور بهبود اقتصاد سوخت در نسبت دنده بالاتر و بهبود عملکرد در نسبت پایین تر.

در مقایسه با یک کمربند شایع تر، IVT از کمربندهای زنجیره ای استفاده می کند که اولین خودرو در جهان خودرو است. یک زنجیره در مقایسه با سیستم های کمربندی معمولی، کارایی سوخت را ۱٫۲٪ افزایش می دهد.

استراتژی کنترل تغییر Shift Hyundai که توسط IVT استفاده می شود، خطی بودن بین ورودی های راننده، رفتار خودرو و شتاب را بهبود می بخشد. پاسخ Shift افزایش یافته است، به این ترتیب می توان آن را از نزدیک تکرار نقل قول انتقال اتوماتیک انتقال داد.

 

ایمنی

لهجه ۲۰۲۰ مجموعه ای از فناوری های پیشرفته ایمنی را ارائه می دهد. امکانات شامل:

دوربین استاندارد Rearview با رهنمودهای پویا
دستیار اجتناب از برخورد به جلو (FCA) (فقط با محدودیت محدود)
۶ کیسه هوا
مدیریت پایداری خودرو
توزیع الکترونیکی نیروی ترمز

ویژگی های داخلی

صفحه نمایش لمسی رنگی استاندارد ۵ اینچی
سیستم صوتی نمایشگر ۷ اینچی با Android Auto ™ و Apple CarPlay ™
خدمات آبی Link® Connected موجود موجود است ۳ سال با خدمات استاندارد ممتاز از جمله شروع از راه دور
در دسترس بخش ۱ هوشمند آزاد دست آزاد هوشمند
صندلی های جلو صندلی گرم
دکمه Start Proximity Start و کنترل دمای اتوماتیک

هیوندای موتور آمریكا

هیوندای موتور آمريکا بر روی ارائه تجربه برجسته مشتری مبتنی بر رهبری طراحی، تخصص مهندسی و ارزش استثنایی در هر وسیله نقلیه ای که ما می فروشیم متمرکز شده است. هیوندای، محصولی غنی از اتومبیل، خودروهای سواری و وسایل نقلیه الکتریکی و سوخت های جایگزین، توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود. وعده ما این است که مشتریان خود را در معرض آرامش قرار دهند. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از ۸۳۰ نمایندگی در سراسر کشور به فروش می رسد و اکثریت در ایالات متحده در ایالات متحده تولید می شود که از جمله از جمله Hyundai Motor Manufacturing Alabama ساخته شده است. Hyundai Motor America در Fountain Valley کالیفرنیا مستقر است و یک شرکت تابعه Hyundai Motor Company کره است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *