کیا اولین عکس ها و ویدیوهای منتشر شده از K7  اپدیت شده را منتشر کرد. آن های یک مدل باز طراحی زیبا برای سایز متوسط کیا عرضه کردند، که کیفیت و استایل آن به صورت گسترده و بزرگ با مدل بازطراحی شده ی ۲۰۱۷ آن بهبود یافته بود.همچنین در مدل ۲۰۱۷ بازطراحی شده دیدیم که کیا نسل ۶-سرعته ی اتوماتیک خودش را با یک مدل جدید ۸-سرعته تعویض کرد.

چراغ های جدید LED در دو طرف عقب ماشین نصب شده اند، در جلو هم یک پنجره ی مشبک نظر ها را به خود جلب می کند.

کیا 2020

همچنین عکس ها داشبورد ماشین را به ما نشان می دهد که نشان دهنده ی آینه بغل ها، یک جفت صفحه ی ۱۲٫۳ اینچی است. که یکی از آن ها  برای دسته ی راهنمای علائم استفاده می شود و دیگری برای سرگرمی و اطلاع از اخبار ها و مدیا ها و… استفاده می شود. صفحه ی دوم لمسی است که به دیزاینر ها این اجازه را می دهد که به دکمه های کمتری نیاز داشته باشند که برای زیبا طراحی کردن به آن ها کمک شایانی می کند.

کیا 2020

هنوز اپدیت های پاورترین به صورت دقیق و مشخص معلوم نشده. مدلی که در امریکا به همگان نشان داده شده حاوی قدرت ۲۹۰ اسب بخار و ۳٫۳ لیتر V-6 ، و اتوماتیک ۸-سرعته است و همینطور شامل چرخ های جلوی فرمانپذیر. در بازار کره مدل جدید با موتور ۲٫۵ و ۳ لیتر قابل خریداری هستند.

با خبر های بروز شده درباره ی مدل جدید k7، به زودی در بازار امریکا نیز برای فروش اماده می شود.  به زودی و در همین تابستان می توانید اخبار مربوط به این مدل که با عنوان مدل ۲۰۲۰ به فروش می رسد را پیگیری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *