از جمله قطعاتی که در انواع خودرو‌ها نصب شده و به راننده کمک می‌کند تا بتواند پشت و اطراف خودرو را در هنگام رانندگی ببیند و از خطرات احتمالی جلوگیری کند، آینه بغل است. کلیات طراحی این آینه‌ها معمولا مثل هم است اما برخی از آ‌ن‌ها دارای ویژگی‌های بیشتری هستند. آینه بغل‌ها با گذشت زمان تغییرات زیادی کردند و در انواع و مدل‌های مختلف روی خودروها نصب شده و وارد بازار شدند.

ویژگی‌ های آینه بغل تویوتا

آینه بغل تویوتا پرادو دارای قابلیت سنسور و چراغ LED است. به وسیله دکمه‌ای می‌شود آنها را تنظیم کرد. هر زمان که خودرو پارک می‌شود، آینه‌ها را می‌توان به سمت داخل جمع کرد. در این آینه بغل‌ها گرمکن‌هایی تعبیه شده که در زمستان جلوی بخار و یخ زدگی شیشه ها می‌گیرند.

مزیت دیگری که این قطعه دارد این‌ است که سنسورهایی در دو طرف خودرو وجود دارد که در صورت وجود جسمی در نقطه کور دید راننده خودرو، او را آگاه می‌کنند. این سنسورها اطلاعات وجود جسم  را به آینه فرستاده و راننده را متوجه وجود مانع می‌کند. در خودروهایی مانند تویوتا، آینه بغل می‌تواند به راننده با وضوح و کیفیت بالا خودروهای اطراف و پشت را نشان دهد. این قطعه با برق کار می‌کند و تاشو است. در مکان‌هایی مثل کوچه‌های تنگ می‌توان آینه‌ها را تا کرد و به راحتی عبور کرد.

جنس این آینه بغل‌ها از پلاستیک فشرده و یا کائوچو است. روی بعضی از آینه‌ها دو چراغ راهنما قرار گرفته است. با کمک نیروی الکتریکی، پس از این که خودروی خود را پارک کردید، آینه‌ها به طور خودکار جمع می‌شوند تا صدمه کمتری به این آینه ها برسد.

سخن آخر

دو آینه بغل در دو طرف خودرو، باعث کاهش تصادفات جاده‌ای و خیابانی می‌شود. یکی از آینه‌ها در سمت راننده قرار گرفته که برای این است که راننده بتواند خودروهای در حال سبقت را ببیند. آینه دیگر سمت شاگرد قرار گرفته که برای دید راننده نسبت به خودروهایی است که از کنار عبور می‌کنند. شما می‌توانید در سایت آینه پلاس، به مقایسه انواع آینه‌ها پرداخته، با جزئیات و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید و با شناخت کامل از محصول، خرید کنید‌.

آینه بغل تویوتا پرادو را از کجا بخریم؟

مجموعه آینه پلاس با ارائه بهترین خدمات و دارا بودن بهترین تجهیزات در زمینه فروش و تعمیرات آینه بغل تویوتا پرادو منتظر شما عزیزان میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *