آینه‌ها جزو بسیار مهم هر خودرو هستند، این وسایل  سبب پیشگیری از وقوع اغلب تصادفات می‌شوند. زیرا راننده با نگاه کردن به آینه از موقعیت خودرو خود ‌و خودرو دیگران مطلع می‌شود. آینه جلو نقطه  کور آینه‌های بغلی را نشان می‌دهد ، آینه‌های بغلی در به آینه‌های بغلی جلو متصل شد‌ه‌اند.

اجسام نزدیک‌تر از تصاویرشان در آینه است، از جمله کاربردهای آینه‌های در ترافیک فاصله‌ی خود را با ماشین پشتی حفظ کنید و حتی دنده عقب رفتن از ویژگی‌های آنهاست.

ویژگی آینه‌های اپتیما

ماشین اپتیما از برند کیا ساخت کره‌ی جنوبی در سال ۲۰۰۰ساخته شد، خودروها جزو بهترین برند‌های ساخت ماشین. آینه‌های آن استهکاک ندارند و به همین راحتی خراب نمی‌شوند مگر آنکه تصادفی اتفاق بی‌افتد و ضربه‌ محکمی به آن وارد شود.

آینه بغل کیا اپتیما در سمت شاگرد بر روی ستون دقیقا کنار پنجره نصب شده است، و هدف آن آگاهی پیدا کردن راننده نسبت به اطراف وموقعیت خودرو‌های دیگر است. آینه جانبی میدان دید راننده را کامل‌تر می‌کند و تنظیم آن باید به گونه‌‌ای باشد که قسمت انتهایی خودرو در آن مشخص باشد. در صورت هرگونه شکستگی در آینه سریعا آنها را تعویض کنید. به یاد داشته باشید که پارچه زیر باعث خراش آینه می‌شود.

 

 

سخن آخر

در آخر می‌توان گفت که با خرید آرامش‌بخش و مطمئن میتوانید خیالی آسوده داشته باشید، با فراغ بال به سفر‌های ایمن خود بروید و درکنار خانواده شادی، نشاط را تجربه کنید. آرامش شما بهترین سرمایه ماست، شما می‌توانید در سایت آینه پلاس خریدی امن داشته باشید و آرامشی را که مستحق آن هستید به دست آورید. به آنچه که در رویاهایتان می‌پردازید دست یابید. در سایت ما امنیت کیفیت کالا و امنیت اقتصادی را تجربه خواهید کرد. با یک مقایسه‌ی ساده شما هم حرف‌های ما را تایید می‌کنید. برای خرید آینه بغل کیا اپتیما ۲۰۱۷ و آینه بغل کیا اپتیما ۲۰۱۴ تنها کافی است به سایت آینه پلاس مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *